Newsiki

Sezon 2023 – wraca na wakacje! (albo i wcześniej)

Kto chce, by „Łódki w parku” wróciły!? Mam przyjemność ogłosić, że w tegorocznym sezonie letnim łódeczki, rowerki wodne oraz zdalnie sterowane motorówki wrócą na wody parku Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim!

Na razie nie mogę zdradzić, w jakim zakresie wróci możliwość pływania łódeczkami, ale wiele wskazuje na to, że w tym roku jednak będzie okazja do spotkań! Na razie zachęcam jedynie do śledzenia fanpejdża „Łódki w parku” i trzymanie kciuki, by wszystko się udało. Więcej szczegółów oczywiście podam w najbliższym czasie.

Wszystkie firmy (a trochę kontaktów z waszej strony było), które chcą organizować w te wakacje zajęcia dla dzieci i planują wypożyczyć ode mnie łódki bądź rowerki, oczywiście zapraszam do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego bądź przez messengera.

Wysokie koszty najmu pomostu, brak miejsca do przechowywania łódek oraz wandale niszczący sprzęt, to niestety duża uciążliwość w prowadzeniu takiej działalności w mińskim parku. Ale możliwość prezentowania Wam wszystkim piękna naszego parku z perspektywy łódki to niezła nagroda!

Jeżeli ktoś w jakiś sposób chce pomóc, ma jakiś pomysł, gdzie można by było łódki przechowywać, bądź jak zapewnić im bezpieczeństwo w parku, to również proszę o kontakt!

Pierwszy bosman mińskiego parku
Bartek