Newsiki

Sierpniowe nowości

W niedzielę będzie pierwszy dzień sierpnia i właśnie dlatego pora na parę nowości! Łódki od pierwszego sierpnia będą działać jedynie w niedziele i święta. Ale od teraz będą istnieć zupełnie inne możliwości. I krótko o nich opowiem poniżej 🙂

Cześć z Was zauważyła na pewno nową zakładkę u góry – Oferta Specjalna. Każdą z nich będzie można zamówić na dowolną godzinę po wcześniejszym ustaleniu. Mam nadzieje, że rozwinięcie oferty się Wam spodoba i będziecie z nowości korzystać. Oto one:

Łódka z dowozem

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. W przypadku „Łódki z dowozem” oferuję możliwość dowozu białej łodzi w dowolne miejsce do 30 km. + Warszawa.
Można ją wtedy wykorzystać na dowolny sposób.

  • Rekreacyjnie
  • Łódka do sesji zdjęciowych
  • Jako łódź wędkarska

Rower na impreze

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. Wybierając opcje „Rower na imprezę” dowiozę rowerek w dowolne miejsce do 30 km + Warszawa.

Rowerek jest wyposażony w rozkładany daszek oraz posiada specjalny pojemnik na lód, w którym możemy umieścić napoje bądź jedzenie. Idealne rozwiązanie na urodziny bądź imprezy okolicznościowe, takie jak wieczory kawalerskie/panieńskie. Każdy z rowerków wyposażony jest również w cupholdery, w których można trzymać szklanki, kubki i butelki. Oparcie można wyregulować i stworzyć dwa miejsca do leżenia. Idealne rozwiązanie do opalania.

Łódeczki RC

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. W przypadku wyboru „Łódeczek RC” oferuję możliwość pływania wszystkimi łódeczkami RC jakie mam na stanie.

To pięć ładnych replik, a każde z nich oferuje zupełnie inne odczucia ze sterowania. Wszystkie na jednym ładowaniu pływają ok. 15 min. więc może być to całkiem przyjemna zabawa na imprezy okolicznościowe takie jak pierwsze komunie czy urodziny. Oferuję też dowóz na dowolny akwen, jeżeli ktoś z jakichś powodów nie chciałby pływać w mińskim parku.

Przewóz łodzi i skuterów

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. Oferuję również przewóz łodzi, skuterów, rowerków wodnych za pomocą posiadanej przyczepy. Posiadam wóz z napędem 4×4, więc jestem w stanie dojechać nad każdy staw i rzekę.

Moja przyczepa może przewozić łodzie do 4,5 metra długości i 606 kilogramów ciężaru. Potrzebujesz coś dowieść w trudny teren przyczepką? Nie łódkę? Napisz. Być może będę w stanie pomóc.

Pływanie z wioślarzem

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. Wielokrotnie pojawiały się osoby, które chciałyby się przepłynąć, ale nie miały kogo prosić o wiosłowanie. A samemu z jakichś powodów nie chciały się tego podejmować.

Dlatego wybierając opcję „Pływanie z wioślarzem”, ja albo jeden z pracowników zajmie miejsce na środku łódki i będzie wiosłował. Łódka w takiej opcji kosztuje 35 PLN i jest dostępna w każdą niedzielę.

Grupy zorganizowane

Korzystając z formularza po prawej stronie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję i opisać szczegóły. Grupy zorganizowane prowadzę od samego początku i warunki są ustalane indywidualnie.

Prowadzisz firmę, która zajmuje się atrakcjami dla dzieci? A może chce zaoferować swoim klientom ciekawe uzupełnienie swojej oferty? Na pewno się dogadamy co do terminu i liczby łódek i rowerków. Wystawiam fakturę. I oferuję szkolenie z używania sprzętu. Sprzęt dostępny na mińskim parku oraz na zalewie w Karczunku. Albo w dowolnym miejscu w województwie mazowieckim – nie bójcie się pytać 🙂

Preferowaną formą kontaktu jest formularz. Ale oczywiście można pisać również na FB.