Newsiki

Nowe godziny otwarcia we wrześniu

Wrzesień to nowa rzeczywistość dla Nas wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci! No i dla mnie też! Z nowości. Przez cały wrzesień, od wtorku do piątku, łódkę będzie można wynająć od 18 do 21*.

Od 3 września obowiązuje też system zapisów na wynajem łódki. Oznacza to, że łódkę można zamówić jedynie online. Za pośrednictwem mojej strony, bądź korzystając z oficjalnego messengera na FB.

Wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie. Zgłoszenia na wynajem łódki przyjmuję do godziny 17:00 danego dnia. Następnie o wskazanej godzinie będę na Was czekał na pomoście obok siedziby Koła Wędkarskiego nr 13.

Jeżeli Jan Kowalski chce wynająć łódkę 10 września w godzinach od 19 do 20, to musi wypełnić zgłoszenie do godziny 17:00 10 września.

Weekendy zostają po staremu, czyli wystarczy przyjść w sobotę bądź niedzielę w godzinach od ok. 12 do 19 w okolice mostku obok pałacu. I bezpośrednio u mnie wynająć łódkę.

A od przyszłego poniedziałku, do każdej łódki, która wypłynie gdy będzie się już ściemniać, będę dodawał lampion dla pasażera. Po co? By było można zobaczyć dokładnie wioślarza/wioślarkę. By było bardziej romantycznie. By poczuć się niczym uczniowie Hogwartu z Harrego Pottera, płynący do szkoły na rozpoczęcie roku. Będzie to idealna okazja, by pobyć razem na łodzi (prawda zakochani?) albo by przez chwilę poczuć się magicznie.

Do zobaczenia na wodzie!

*Oznacza to, że ostatnia łódź wychodzi na wodę o godzinie 20 i wraca do godziny 21.